Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Mezoterapia bezigłowa

powoduje wnikanie substancji czynnych z produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry. Jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie substancji aktywnych  poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów ich przebiegów. Poszczególne dynamiczne prądy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała pozwalając w ten sposób przeprowadzić każdy rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego twarzy i ciała z rezultatami widocznymi już od pierwszego zastosowania.
Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.
Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosuje się odpowiedni preparat. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie.

 

Działanie:

 

Przeciwwskazania:

 

Zabiegi przeprowadza się w kuracjach:

Zabiegi przeprowadza się w odstępach 7 - 14 dniowych.